Komerčné stavby

Na architektonické štúdio ZONAR sa obracajú nielen tí, ktorí si vyberajú bývanie z katalógu domov alebo plánujú stavbu rodinného domu na mieru.
Firmy i jednotlivci využívajú kompletné projektové služby i v prípade komerčných stavieb.
Ak patríte medzi nich, radi vás budeme sprevádzať cestou vašej stavby v akejkoľvek oblasti podnikania. Vďaka našim skúsenostiam a znalostiam v obore tak môže byť táto cesta bez zbytočných komplikácií a neočakávaných zastávok.

Podľa vašich požiadaviek vypracujeme projekt na mieru vašej novej predajne, obchodného komplexu, administratívnej budovy alebo čerpacej stanice.
Vypočujeme si všetky vaše predstavy a zapracujeme ich do projektu komerčnej stavby k vašej spokojnosti. V neposlednom rade zohľadníme všetky technické a materiálové nároky, ktoré daná komerčná stavba vyžaduje. Pri navrhovaní projektu administratívnej budovy a čerpacej stanice totiž do popredia vstupujú odlišné atribúty, na ktoré sa kladie v projekte veľký dôraz.

Vo chvíli, keď klientovi odovzdáme hotový projekt pre stavebné povolenie alebo podrobný realizačný projekt komerčnej stavby, naša spolupráca mnohokrát ešte nekončí.
Na naše plecia môžete pokojne preniesť i všetky úkony, ktoré sú potrebné pre vybavenie stavebného povolenia. Vy tak pokojne môžete svoj cenný čas presmerovať na iné aktivity. V rade na úradoch budeme stáť namiesto vás. Vďaka externej spolupráci s odborníkmi v rôznych oblastiach stavebníctva vám zabezpečíme kvalifikovaný stavebný dozor, ktorý odborne dohliadne na procesy a hospodárenie na vašej stavbe.
A napokon sa na nás môžete obrátiť i v posledných administratívnych úkonoch, ktoré čakajú uvedenie vašej komerčnej stavby do užívania. V ZONAR-e vás bez problémov zastúpime i v momente, keď si budete lámať hlavu nad tým, ako vybaviť kolaudáciu.

Neviete si rady s výberom projektu? Radi vám podáme pomocnú ruku.

Neviete si rady s výberom projektu? Radi vám podáme pomocnú ruku.

Zostavili sme pre vás špeciálny ebook, ktorý vám poradí ako si vybrať projekt na rodinný dom. Okrem rád a tipov od skúsených projektantov získate 3 špeciálne bonusy a prehľadný checklist, vďaka ktorému si ľahko vyberiete projekt pre dom vašich snov.

Zaslať špeciálny e-book

Radi vám poradíme

Zavolajte nám
PO - PI / 8:00 - 16:00 hod.

0948 842 333

Nechajte nám správu