Stavebné povolenie

Váš sen sa už rysuje. Pozemok na stavbu máte kúpený, prezeráte si projekty domov alebo dokonca už v rukách jeden z nich držíte.


K tomu, aby ste reálne zahájili stavbu domu, vás však delí ešte jeden dôležitý krok. Stavebné povolenie.

Ak totiž bez neho zahájite stavbu čo i len výkopom základových pásov, hrozí vám pokuta.Premýšľate nad tým, ako vybaviť stavebné povolenie?


Prvé vaše kroky by mali viesť na stavebný úrad, ktorý vám dodá presný zoznam k tomu, čo treba na stavebné povolenie vo vašej obci alebo meste. Základom je žiadosť o stavebné povolenie, kde musíte vyplniť identifikačné údaje o vás - stavebníkovi, samotnej stavbe ale i predpokladaný termín jej zahájenia a ukončenia. Chýbať vám nesmú ani vyjadrenia správcov inžinierskych sietí a stanoviská dotknutých orgánov štátnej správy.


Nemenej podstatným je projekt pre stavebné povolenie. Bez neho sa nepohnete, či už ste si vybrali katalógový dom alebo dom na mieru presne podľa vašich predstáv.Ako sa však vyznať v tom množstve papierov?


V prípade, ak nemáte čas alebo náladu absolvovať samotný postup stavebného povolenia sami, máme pre vás riešenie.My v ZONAR-e vás plne zastúpime v každej chvíli, kedy bude treba doplniť chýbajúce tlačivá alebo vystáť dlhú radu na niektorom z úradov. V prípade vášho záujmu zabezpečíme nielen kvalifikovaný stavebný dozor, ale vyriešime všetky prípadné nezrovnalosti počas stavebného konania.


Stačí, ak dovolíte, aby sa vďaka našim skúsenostiam a profesionálnym službám nestalo pre vás povolenie na dom strašiakom.


Zrátajte si hodiny či dni dovolenky, ktoré by ste strávili na úrade a ľahko zistíte, že cena za stavebné povolenie na kľúč - inžiniering je zanedbateľná.


Odpoveď na otázku, koľko stojí stavebné povolenie, závisí od individuálnych požiadaviek klienta.


Radi zhodnotíme váš konkrétny prípad, posúdime potrebné kroky a vy sami uvážite, či cena za stavebné povolenie nestojí za to, aby ste toto bremeno prehodili na naše plecia.


Obrátiť sa na nás môžete i v prípade, ak ste na povolenie na stavbu z akéhokoľvek dôvodu pozabudli. Legalizáciu čiernej stavby - dodatočné stavebné povolenie pokojne zverte do našich rúk. Od zamerania, cez zakreslenie skutočného stavu objektov, až po získanie stavebného povolenia či dokonca kolaudačného rozhodnutia k užívaniu stavby.

Neviete si rady s výberom projektu? Radi vám podáme pomocnú ruku.

Neviete si rady s výberom projektu? Radi vám podáme pomocnú ruku.

Zostavili sme pre vás špeciálny ebook, ktorý vám poradí ako si vybrať projekt na rodinný dom. Okrem rád a tipov od skúsených projektantov získate 3 špeciálne bonusy a prehľadný checklist, vďaka ktorému si ľahko vyberiete projekt pre dom vašich snov.

Zaslať špeciálny e-book

Radi vám poradíme

Zavolajte nám
PO - PI / 8:00 - 16:00 hod.

0948 842 333

Nechajte nám správu