O nás

ZONAR predstavujú v prvom rade skúsení projektanti rodinných domov a iných objektov komerčného, úžitkového či developerského charakteru. ZONAR, to je množstvo projektov stojacich na pozadí útulných, funkčných a moderných domov. Pri hľadaní ideálneho projektu sa nespoliehajte na zázrak... V ZONAR-e vám ukážeme, čo vedia vyčarovať profesionálni projektanti.

Náš tím


Ing.Tomáš Piršel, Aut.Ing.

Ing.Tomáš Piršel, Aut.Ing.

konatel, projektant

1978* Šaľa

2016
Konateľ spoločnosti ZONAR s.r.o.

2011
Projektant Ing.Tomáš Piršel - 3E Space

2014
Absolvoval kurz pre navrhovanie pasívnych domov

2010
Autorizovaný stavebný inžinier, Inžinier pre konštrukcie pozemných stavieb

2003-2010
Zamestnanec v architektonickej kancelárii v Sali

1997-2002
STU BA, Stavebná fakulta, odbor Architekúra a pozemné stavby

1993-1997
Stredná priemyselna škola stavebná, Nitra
Ing.Marián Botka, Aut.Ing.

Ing.Marián Botka, Aut.Ing.

Projektant - Technické zariadenia budov

1976* Šaľa

2013
Konateľ spoločnosti EMPONT s.r.o.

2010
Autorizovaný stavebný inžinier, Inžinier Technické, technologické a energetické vybavenie stavieb

1999-2013
Zamestnaný v spoločnosti IN VEST s.r.o. , vedúci strediska Zdravotechnických inštalácií

1994-1999
STU BA, Stavebná fakulta, odbor Technické zariadenie budov

1990-1994
Stredná priemyselna škola stavebná, Nitra

Vízia spoločnosti

Komplexné a profesionálne služby architektonického štúdia ZONAR sú dôvodom, prečo sa na nás obracajú klienti v akejkoľvek fáze budovania svojho nového domovu.

V širokej ponuke projektov domov nájdu presne to, čo hľadali a hotovú projektovú dokumentáciu domu na kľúč majú na stole takmer okamžite.
Je pre nás potešením, že nás s dôverou a vlastnou víziou o bývaní kontaktujú noví klienti na základe odporučenia tých starých, spokojných zákazníkov. Navrhovať domy na mieru je pre nás vždy nová výzva. Každú jednu totiž realizujeme s poslaním, že sa nejedná o bezduché novostavby, ale personalizované priestory, ktoré budú znamenať to najdôležitejšie. Nový domov.


Naše projekty sú vždy výsledkom komunikácie medzi klientom a architektom, ktorý sa snaží zohľadniť všetky požiadavky na obytnú, funkčnú i vizuálnu stránku stavby. Práve táto skutočnosť skĺbená so skúsenosťami našich projektantov stojí za vytvorením množstva projektov, ktoré spĺňajú požadovaný účel.
A ešte čosi naviac. Vytvárajú miesta, na ktoré sa ich majitelia či návštevníci vracajú s radosťou opäť. Navrhujeme haly, ktoré vytvárajú na mieru šité priestory pre váš biznis, projektujeme komerčné stavby, ktoré slúžia vášmu obchodnému zámeru i širokej verejnosti a komplexne zastrešujeme i projektové služby pre developerské projekty rôzneho zamerania.


Kontaktujte nás so svojou predstavou, radi ju prekreslíme na skutočnosť.Vypočujeme si vaše požiadavky a pridáme k nim poznatky získané rokmi reálnej praxe. To čo nakoniec získate nebude len projekt, ale i pridaná hodnota, ktorú vám zabezpečia projektové služby architektonického štúdia ZONAR.

Neviete si rady s výberom projektu? Radi vám podáme pomocnú ruku.

Neviete si rady s výberom projektu? Radi vám podáme pomocnú ruku.

Zostavili sme pre vás špeciálny ebook, ktorý vám poradí ako si vybrať projekt na rodinný dom. Okrem rád a tipov od skúsených projektantov získate 3 špeciálne bonusy a prehľadný checklist, vďaka ktorému si ľahko vyberiete projekt pre dom vašich snov.

Zaslať špeciálny e-book

Radi vám poradíme

Zavolajte nám
PO - PI / 8:00 - 16:00 hod.

0948 842 333

Nechajte nám správu