Haly na mieru

Nájsť ideálne miesto pre svoje podnikanie, výrobu, sklad alebo prevádzku nie je jednoduché. Najmä ak potrebujete väčšie priestory. Pri hľadaní vhodného objektu treba zohľadniť nielen vnútornú plochu, ale i dispozíciu stavby, jej umiestnenie v rámci infraštruktúry a dostupnosť.
Práve kvôli týmto a mnohým ďalším dôvodom ste vyškrtli ďalší inzerát s nápisom “hala na prenájom”?
ZONAR vám ponúka riešenie a svoje kompletné projektové služby.
Na základe vašich požiadaviek vám vypracujeme projekt na halu na mieru. Znamená to, že získate kompletnú projektovú dokumentáciu napríklad pre výstavbu montovanej haly, ktorá bude dokonale spĺňať všetky vaše požiadavky.
Ostáva už len nájsť vhodnú lokalitu, kde halu umiestnite.

Každá hala na mieru musí v prvom rade zohľadňovať zámer, pre ktorý má byť postavená. Vďaka našim skúsenostiam a informáciám o budúcom využití priestoru, zhodnotíme všetky aspekty a požiadavky, ktoré budú na halu kladené. Tak dokážeme najefektívnejšie navrhnúť samotný projekt každej komerčnej stavby.


Odlišné špecifiká má totiž administratívna hala, výrobná hala i skladová hala.

Skôr, než sa pustíme do navrhovania projektu, je teda potrebné oboznámiť sa s konkrétnym účelom, na ktorý bude hala na mieru slúžiť.
Príkladom sú často dopytované skladové haly, ktoré naši klienti využívajú ako sklady pre spotrebný tovar, potraviny, farmaceutické výrobky alebo stavebniny.
Či už vás z hľadiska materiálu zaujali montované haly, sendvičové haly alebo oceľové haly, ich vnútorné priestory ovplyvní hneď niekoľko atribútov.
Aby bola hala ideálnym miestom pre sklad, je potrebné zohľadniť najmä predpokladaný objem uskladneného materiálu. Mnoho zo skladovaného tovaru alebo predmetov má špecifické požiadavky na skladovanie, ktoré taktiež ovplyvnia projekt haly na mieru. Nemenej dôležitá je logistika, potrebné technické a materiálové vybavenie a napokon priestory pre zamestnancov.
V ZONAR-e zohľadníme všetky vyššie uvedené nároky a vypracujeme projekt pre halu na mieru tak, aby po vybavení stavebného povolenia a skolaudovaní, hala dokonale naplnila potreby vášho zámeru.

Neviete si rady s výberom projektu? Radi vám podáme pomocnú ruku.

Neviete si rady s výberom projektu? Radi vám podáme pomocnú ruku.

Zostavili sme pre vás špeciálny ebook, ktorý vám poradí ako si vybrať projekt na rodinný dom. Okrem rád a tipov od skúsených projektantov získate 3 špeciálne bonusy a prehľadný checklist, vďaka ktorému si ľahko vyberiete projekt pre dom vašich snov.

Zaslať špeciálny e-book

Radi vám poradíme

Zavolajte nám
PO - PI / 8:00 - 16:00 hod.

0948 842 333

Nechajte nám správu