Developerské projekty

Z portfólia služieb architektonickej kancelárie ZONAR si môže vybrať nielen fyzická osoba, ktorá sa rozhoduje medzi hotovým projektom a rodinným domom podľa svojich predstáv. Obrátiť sa na nás môžete i v prípade developerských projektov.
Vypočujeme si vašu víziu o samotnom projekte a priblížime vám všetky potrebné kroky, ktoré je v rámci projektovania takýchto stavieb uskutočniť. Na základe skúseností, ktoré naši architekti nazbierali počas spolupráce s developerskými spoločnosťami, sú naše služby v tejto oblasti zamerané najmä na výsledok a naplnenie očakávaní klienta. Presne tak, aby konečná realizácia naplnila, či dokonca predbehla pôvodný zámer.
Vieme, že rozsiahle developerské projekty vyžadujú minimálnu, ba priam nulovú chybovosť. Aby ste v rámci svojho projektu predišli prípadným nezrovnalostiam a získali predstavu o projekte, odporúčame realizáciu architektonickej štúdie. V rámci nej získate aj populárne 3D vizualizácie. Uvidíte tak plánovanú výstavbu v reálnom zobrazení skôr, než jednotlivé podrobnosti prenesieme na papier v podobe projektu. Práve vizualizácie často zaujímajú i širokú verejnosť a značne rozširujú okruh potenciálnych záujemcov o novovybudované priestory.
Naša práca nekončí ani v momente, keď položíme finálny projekt so všetkými potrebnými technickými parametrami a normami na váš stôl. V prípade vášho záujmu vás odbremeníme a prevezmeme aj vybavenie stavebného povolenia pre váš developerský projekt. Bez ohľadu na to, či sa jedná o komplex s výstavbou radových domov alebo dvojdomov. Prípadné doplnenie potrebných formulárov, vyjadrení dotknutých inštitúcií, a čakanie v radoch na úrade absolvujeme za vás.
Je vaša stavba obytných domov či nebytových priestorov takmer dokončená, v plánovači svieti nápis kolaudácia a vám sa z toľkých formalít točí hlava? Opäť sa môžete oprieť o služby ZONAR-u.
Podľa potreby klienta vyriešime aj uvedenie developerských projektov či individuálnej bytovej výstavby do legálneho užívania - kolaudáciu.

Neviete si rady s výberom projektu? Radi vám podáme pomocnú ruku.

Neviete si rady s výberom projektu? Radi vám podáme pomocnú ruku.

Zostavili sme pre vás špeciálny ebook, ktorý vám poradí ako si vybrať projekt na rodinný dom. Okrem rád a tipov od skúsených projektantov získate 3 špeciálne bonusy a prehľadný checklist, vďaka ktorému si ľahko vyberiete projekt pre dom vašich snov.

Zaslať špeciálny e-book

Radi vám poradíme

Zavolajte nám
PO - PI / 8:00 - 16:00 hod.

0948 842 333

Nechajte nám správu