3D vizualizácia domu

Niekomu sa sen o jeho bývaní formuje v hlave už dlhší čas. Keď sa však stavba domu stáva reálnou, môže nastať problém. 


Ak nepatríte k tým šťastlivcom, ktorí svoje predstavy dokážu preniesť na papier, odporúčame spoľahnúť sa na architektonickú štúdiu.


Získate tak podrobný návrh rodinného domu, vďaka ktorému dostanete odpovede na mnoho otázok a načrtne sa plán stavby pre všetky zúčastnené strany.

Architektonická štúdia vám v mnohom napomôže i v momente, keď začnete riešiť vybavenie stavebného povolenia.3D vizualizácia domu tvorí jeden z hlavných prvkov architektonickej štúdie. Ponúkne vám náhľad do reálneho osadenia stavby na pozemku v prípade, ak plánujete dom na mieru.


Vizualizácia reflektuje individuálne riešenie pre každého klienta, pričom zohľadňuje jeho konkrétne potreby a parametre stavebnej parcely. Získate tak napríklad i odpoveď na otázku, či vám na voľnej ploche za domom ostane dostatok miesta na relaxačnú zónu s bazénom alebo tam radšej umiestnite garáž.Vďaka 3D vizualizácii sa nebudete musieť spoliehať len na vašu predstavivosť a vašim budúcim domovom sa budete môcť dokonca “prejsť”. V ZONAR-e vám vieme vyhotoviť virtuálny prechod interiérom.


Alebo vás zaujímajú pohľady na váš rodinný dom z vtáčej prespektívy? Vypracujeme pre vás animáciu, pri ktorej sa vám bude zdať, že letíte ponad nehnuteľnosťou.


Naplánovať si detaily vybavenia jednotlivých miestností, rozmiestnenie nábytku či orientáciu prvkov vo vnútorných priestoroch stavby vám pomôže 3D vizualizácia interiéru. ZONAR spolupracuje s tímom šikovných interiérových dizajnérov, ktorí vám ju po konzultácii radi vypracujú. 


S vizualizáciami sa nás obracajú firmy pri plánovaní rôznych developerských projektov, aby ich potenciálni klienti mali možnosť prezrieť si svoj budúci dom v radovej výstavbe. Výnimkou nie sú ani komerčné stavby. Široká verejnosť má tak často možnosť vidieť nový objekt v obytnej zóne ešte pred tým, než sa položí prvý základný kameň.

Neviete si rady s výberom projektu? Radi vám podáme pomocnú ruku.

Neviete si rady s výberom projektu? Radi vám podáme pomocnú ruku.

Zostavili sme pre vás špeciálny ebook, ktorý vám poradí ako si vybrať projekt na rodinný dom. Okrem rád a tipov od skúsených projektantov získate 3 špeciálne bonusy a prehľadný checklist, vďaka ktorému si ľahko vyberiete projekt pre dom vašich snov.

Zaslať špeciálny e-book

Radi vám poradíme

Zavolajte nám
PO - PI / 8:00 - 16:00 hod.

0948 842 333

Nechajte nám správu