Vízia spoločnosti

Komplexné a profesionálne služby architektonického štúdia ZONAR sú dôvodom, prečo sa na nás obracajú klienti v akejkoľvek fáze budovania svojho nového domovu.

V širokej ponuke projektov domov nájdu presne to, čo hľadali a hotovú projektovú dokumentáciu domu na kľúč majú na stole takmer okamžite.
Je pre nás potešením, že nás s dôverou a vlastnou víziou o bývaní kontaktujú noví klienti na základe odporučenia tých starých, spokojných zákazníkov. Navrhovať domy na mieru je pre nás vždy nová výzva. Každú jednu totiž realizujeme s poslaním, že sa nejedná o bezduché novostavby, ale personalizované priestory, ktoré budú znamenať to najdôležitejšie. Nový domov.


Naše projekty sú vždy výsledkom komunikácie medzi klientom a architektom, ktorý sa snaží zohľadniť všetky požiadavky na obytnú, funkčnú i vizuálnu stránku stavby. Práve táto skutočnosť skĺbená so skúsenosťami našich projektantov stojí za vytvorením množstva projektov, ktoré spĺňajú požadovaný účel.
A ešte čosi naviac. Vytvárajú miesta, na ktoré sa ich majitelia či návštevníci vracajú s radosťou opäť. Navrhujeme haly, ktoré vytvárajú na mieru šité priestory pre váš biznis, projektujeme komerčné stavby, ktoré slúžia vášmu obchodnému zámeru i širokej verejnosti a komplexne zastrešujeme i projektové služby pre developerské projekty rôzneho zamerania.


Kontaktujte nás so svojou predstavou, radi ju prekreslíme na skutočnosť.Vypočujeme si vaše požiadavky a pridáme k nim poznatky získané rokmi reálnej praxe. To čo nakoniec získate nebude len projekt, ale i pridaná hodnota, ktorú vám zabezpečia projektové služby architektonického štúdia ZONAR.

Neviete si rady s výberom projektu? Radi vám podáme pomocnú ruku.

Neviete si rady s výberom projektu? Radi vám podáme pomocnú ruku.

Zostavili sme pre vás špeciálny ebook, ktorý vám poradí ako si vybrať projekt na rodinný dom. Okrem rád a tipov od skúsených projektantov získate 3 špeciálne bonusy a prehľadný checklist, vďaka ktorému si ľahko vyberiete projekt pre dom vašich snov.

Zaslať špeciálny e-book

Radi vám poradíme

Zavolajte nám
PO - PI / 8:00 - 16:00 hod.

0948 842 333

Nechajte nám správu